Sociï volleybalheren kampioen !!!

Na de 0-3 overwinning in op Nieuw Heeten op vrijdag de dertiende leek het al een feit. Na goed rekenen zouden ze ook bij 0-3 verlies thuis tegen Lettele kampioen zijn. Maar de heren durfden er niet op te vertrouwen. En natuurlijk was kampioen worden voor eigen publiek vele malen mooier.

En ze hebben het waar gemaakt, zowel de heren als het publiek. Dat was in groten getale naar de sporthal aan de Lankhorsterstraat gekomen om het festijn mee te maken. Door de luide aanmoedigingen behaalden de mannen, ondanks de toch wel een klein beetje opspelende zenuwen,  een mooie  overwinning van 2-1 op de nummer 3 van de competitie.

Toen kon de kampioensschaal worden uitgereikt en barstte het feest los!

Heren recreanten kampioen 2017-2018

Vlnr staand: Edwin van Zuilekom, Dirk Breukink, Marijn Derksen, Erik Rukkers
Knielend: Rob Langwerden , André Derksen,  Roy Weetink