Senioren mini’s

Onlangs is besloten om de mini’s van Socii op te delen in Junioren (Ieniemienies) en Senioren (Pino’s). Volgt u het nog??
De ouderen, in de leeftijd van 6-8 jaar, worden nu elke woensdagavond door ons getraind. Tikkertje, dribbelen met de bal, overspelen en partijtjes staan op het programma. De nadruk ligt daarbij op plezier en balvaardigheid.
Om de skills van deze kanjers te tonen doen wij mee met een mini-competitie met Gorssel, Zutphen, Basteom, Brummen/Oeken, Keijenborg, Epse en Ruurlo. Elke week mogen de spelers het veld op en voetballen dan 3 á 4 wedstrijdjes van 10 minuten. Dit alles voor het voetbalplezier en natuurlijk als voorbereiding op de KNVB-competitie.
Lijkt het jullie nu ook leuk om mee te voetballen of kennen jullie iemand die dit graag wil, neem dan even contact op met het Secretariaat van Socii. Misschien zien we elkaar binnenkort dan wel op de trainingsavond!

Groet,
Erik Rukkers en Freddy Hogendoorn