Bestuur van SV. Socii

SV. Socii bestaat uit verschillende afdelingen en heeft daarom ook verschillende besturen. Klik op het plusje van de gewenste afdeling om de contact personen te bekijken.

VoorzitterGerrit Hiddinkvoorzittervoetbal@svsocii.nl
SecretarisNout Nijenhuissecretarisvoetbal@svsocii.nl
PenningmeesterGert-Jan Lomanpenningmeestervoetbal@svsocii.nl
WedstrijdsecretarisRoland Wolbrinkwedstrijdsecretarisvoetbal@svsocii.nl
Sponsoring en PRHenry Vreemansponsorcommissie@svsocii.nl
JeugdsecretarisAnja Hissinkjeugdsecretariaatratti.socii@gmail.com
VoorzitterJan Willem Krijtjanwillemkrijt@hotmail.com
SecretarisKristy Gotinkkristygotink@hotmail.com
PenningmeesterRoy Weetinkr.weetink@chello.nl
JeugdtennisHenk Olthofhenkolthof@yahoo.com
VCL – VerenigingscompetitieleiderTanja Kitstanjakits@hotmail.com
VoorzitterHerbert Keppelsherbert.keppels@hotmail.com
SecretarisCarolyn Avinkpaulavink@ziggo.nl
PenningmeesterChantal ten Barge

chantaltenbarge@gmail.com

WedstrijdsecretarisNicole ten Dammenicoletendamme@hotmail.com
P.R. Rick te Platerickteplate@gmail.com