Bestuur van SV. Socii

SV. Socii bestaat uit verschillende afdelingen en heeft daarom ook verschillende besturen. Klik op het plusje van de gewenste afdeling om de contact personen te bekijken.

Voorzitter Gerrit Hiddink voorzittervoetbal@svsocii.nl
Secretaris Nout Nijenhuis secretarisvoetbal@svsocii.nl
Penningmeester Gert-Jan Loman penningmeestervoetbal@svsocii.nl
Wedstrijdsecretaris Roland Wolbrink wedstrijdsecretarisvoetbal@svsocii.nl
Sponsoring en PR Henry Vreeman sponsorcommissie@svsocii.nl
Jeugdsecretaris Remco Hilge jeugdsecretariaatratti.socii@gmail.com
Algemene zaken jeugd Anja Hissink
VoorzitterJan Willem Krijtjanwillemkrijt@hotmail.com
SecretarisKristy Gotinkkristygotink@hotmail.com
PenningmeesterRoy Weetinkr.weetink@chello.nl
JeugdtennisHenk Olthofhenkolthof@yahoo.com
VCL – VerenigingscompetitieleiderTanja Kitstanjakits@hotmail.com
VoorzitterHerbert Keppelsherbert.keppels@hotmail.com
SecretarisCarolyn Avinkpaulavink@ziggo.nl
PenningmeesterChantal ten Barge

chantaltenbarge@gmail.com

WedstrijdsecretarisNicole ten Dammenicoletendamme@hotmail.com
P.R. Rick te Platerickteplate@gmail.com