Op maandag 28 september 2020 zijn er door de overheid nieuwe maatregelen m.b.t. de coronacrisis afgekondigd. De sportkantines gaan in ieder geval voor drie weken dicht. Verder zijn er nog wat aanscherpingen. Graag informeren wij jullie hierbij over de (nieuwe) maatregelen die gelden bij Sociï om eventuele verspreiding van het
coronavirus te voorkomen. In zijn algemeenheid gelden bij Sociï de algemene richtlijnen van de Rijksoverheid. Voor Sociï gelden enkele specifieke regels, deze zijn in rood weergegeven én in het tekstvak. Ten opzichte van de vorige berichtgeving hebben wij een aantal nieuwe maatregelen genomen of wat maatregelen aangescherpt. Verder hechten wij er ook aan om de belangrijkste overige regels nog te benoemen. Wij verzoeken jullie in ieders belang om
je aan de volgende maatregelen te houden.

Download onderstaande brief voor de maatregelen: 

29-09-2020 Update informatiebrief maatregelen corona Sociï