Bestuur van SV. Socii

SV. Socii bestaat uit verschillende afdelingen en heeft daarom ook verschillende besturen. Klik op het plusje van de gewenste afdeling om de contact personen te bekijken.

VoorzitterErnst ter Lindenvoorzittervoetbal@svsocii.nl
SecretarisDesirée Roosdelu.roos@outlook.com
PenningmeesterRemco Hilgepenningmeestervoetbal@svsocii.nl
WedstrijdsecretarisRoland Wolbrinkwedstrijdsecretarisvoetbal@svsocii.nl
Sponsoring en PRHenry Vreemansponsorcommissie@svsocii.nl
JeugdvoorzitterJan Willem Krijt 
JeugdsecretarisFrank Wolterjeugdsecretariaatratti.socii@gmail.com
Algemene zaken jeugdMaarten van Leeuwen 
VoorzitterRoy Weetinkr.weetink@chello.nl
SecretarisMarga Leerkesmghleerkes@gmail.com
PenningmeesterInge Regelink 
JeugdtennisHenk Olthofhenkolthof@yahoo.com
VCL – VerenigingscompetitieleiderTanja Kitstanjakits@hotmail.com
VoorzitterHerbert Keppelsherbert.keppels@hotmail.com
SecretarisCarolyn Avinkpaulavink@ziggo.nl
PenningmeesterChantal ten Barge

chantaltenbarge@gmail.com

WedstrijdsecretarisNicole ten Dammenicoletendamme@hotmail.com
P.R.Godfried Groenlandggroenland@deheus.com