Zoals bekend staan 3 en 4 juni in het teken van het Lustrumfeest 75 jaar Sociï! Deze data naderen met rasse passen en we willen u, jou en jullie deze dagen natuurlijk graag zien! We willen als Lustrumcommissie nog niet alles verklappen maar willen u, jou en jullie wel een aantal dingen vertellen waar naar uitgekeken kan worden!

Vrijdag 3 juni:
19.00 uur: Receptie voor iedereen.
21.00-00.00 uur: Gezellige avond, met muzikale bijdrage van DJ Roan.

Zaterdag 4 juni:
13.30 uur: Inloop.
14.00 uur: Start spellen voor de jeugd met onder meer Levend tafelvoetbal en t/m 12 jaar Voetbal & Fun Clinic

van 13 t/m 17 jaar Landentoernooi en Bubble Soccer.

Lijkt het je leuk mee te doen? Meld je naam en leeftijd aan jubileumsocii@gmail.com

14.30 uur: Voetbal toernooi dames en heren senioren, leden en oud-leden.
Bij binnenkomst direct inschrijven voor de mensen die mee willen voetballen. Neem hiervoor minimaal je
voetbalschoenen mee….

16.00 – 17.00 uur: Voetbalwedstrijd oud-kampioensteam – selectie
20.00 uur: Start feestavond met een optreden van de band ‘All-In’.
01.00 uur: Sluiting.

LET OP: Vrijdag 3 juni wordt een museum geopend en kunt u een hier vrijdag én zaterdag een bezoek aan brengen. “Een museum”, hoor ik u, jou en jullie zeggen, “wat moet ik daar dan doen?” Nou, een heleboel zien en genieten! Het is namelijk óns museum, met een prachtige en verrassende tentoonstelling van de geschiedenis van Sociï!

Wilt u de geschiedenis ook mee naar huis nemen, dan is er ook weer de gelegenheid het Lustrumboek aan te schaffen.

Wij zien u, jou, jullie graag bij onze viering!